راه بند
منتشرشده در راه بندها

راه بند

راه بندها برای توقف وسائل نقلیه در نقاطی از مسیر طراحی گشتند که آن نقاط از لحاظ امنیت بیشترین حساسیت را در منطقه داشته باشند. وقایع تروریستی که در چند سال گذشته در منطقه اتفاق افتاده و رو به گسترش است نیاز به چنین سیستمهایی را نشان داده است.

راه بند ثابت

بیشترین موارد استفاده این محصولات سفارتخانه ها، فروشگاههای بزرگ و ادارات دولتی هستند.
این محصول با استاندارد K12 که با طراحی دینامیکی و بدنه ای قوی ایجاد شده منطبق می باشد. این محصولات می تواند وسایل نقلیه با سرعت 80km/h و وزن 18 تن را متوقف کند. راه بند می تواند در چند ثانیه باز و یا بسته شود این محصول با سایر ادوات به انتخاب خریدارو برای بالاتر بردن ویژگی های آن از قبیل باز و بسته کردن اتوماتیک – سلول فتوالکترونیکی امنیتی حفاظتی، چراغ ترافیکی و ریموت کنترل  مجهز می گردد و تا خروج خودرو توسط سنسور تعقیب گشته  تا سیستمهای حفاظتی آن بی موقع عمل نکند.

راه بند قابل حمل

این گونه راه بندها برای توقف ترافیک اتومبیل ها در نقاطی که بیشترین حساسیت در آن است طراحی شده است، افزایش وقایع تروریستی در منطقه نیاز به این سیستمها را نمایان کرده است.
این گونه راه بندها به گونه ای ساخته شده که در زمان بسیار کوتاه در محلهایی از قبیل مناطق برگزاری جشن ها؛ فستیوال ها و تجمع ها قابل نصب باشد.
ساختار عمومی آن به گونه ای است که نصب ؛ جمع آوری و برپایی آن بسادگی قابل انجام است.

این راه بند براحتی می تواند به خاطر بدنه قوی وطراحی دینامیکی خود اتومبیلها را متوقف کند ، ودر چند ثانیه باز و بسته شود و در صورت نیاز به درخواست مشتری با ملحقاتی نظیر چراغ ترافیکی، ریموت کنترل،سلولهای حفاظتی فوتوسلی برای باز کردن مسیراتومبیل بعد از عبور از محل مورد نظر و حسگرعبورخودرو تا انتهای مسیر تجهیز گردد.

راه بند ستونی تلسکوپی

این وسیله یکی از انواع نگهدارنده های مورد استفاده در ورودیها و دروازه هایی است که نیاز به امنیت بالایی دارند. دکل تلسکوپی از جمله راه بندهائی است که بدلیل مقاومت بالای آن درمقابل ضربه، عوامل آب و هوایی، زیبائی و هماهنگی با فضای شهری در بازار متقاضیان بسیاری دارد. این راه بند به سه نوع  هیدرولیکی ؛ بادی و برقی تقسیم می شوند

الف) دکل تلسکوپی هیدرولیکی :که مشتمل بر  1 قسمت اصلی (هیدرولیکی) و 2 بخش تلسکوپی  فولادی
کار کرد این نوع وسائل؛ با عبور جریان روغن و فشار به پیستون معنا پیدا میکند ودر مقابل عوامل جوی از جمله درجه حرارت، رطوبت یا یخ بندان، باران و غیره برای سالیان متمادی مقاومت می نماید.
ب) دکل تلسکوپی بادی: که مشتمل بر 2 قسمت است.1 قسمت اصلی کمپرسور و واحد هوا و 1بخش تلسکوپی
ج) دکل تلسگوپی الکترو مکانیکی: که مشتمل بر موتور برقی ، گیربکس و چرخ دنده است.

این راه بند می تواند در بر خورد تا سرعت 80 کیلومتر بر ساعت یک خودرو، سالم بماند ودر کمتر ازچند ثانیه باز و بسته شود.
 قسمت بالائی این راه بند به چراغ LED مجهز بوده تا در شب قابل رویت باشد.

اطلاعات بیشتر