سیستم بازرسی خودروهای سنگین توسط اسکنرهای X-Ray
منتشرشده در اسکنر

سیستم بازرسی خودروهای سنگین توسط اسکنرهای X-Ray

این وسیله جهت تشخیص و شناسائی هرگونه ماده خارجی غیر متعارف و شناسائی مواردی همچون مسافران قاچاق, انواع قرصهای روان گردان, مواد منفجره بدون نیاز به بازرسی از نزدیک کانتینرها و گشودن درب کامیونها و تریلرهای یدک کش طراحی و ساخته شده است.  

کاربرد این سیستم در فرودگاه ها, گمرکات, بنادر و مبادی ورودی کشور فوق العاده ضروری و حیاتی  است. این وسیله در 2 مدل ارایه میکردد:

1-سیستم با قدرت تولید X-Ray خیلی قوی با قابلیت نفوذ تا 40 سانتیمتر در فولاد   برای اسکن انواع تریلر , کامیون و کانتینر قابل استفاده است.
2-سیستم با قدرت تولید X-Ray ضعیف که قابلیت نفوذ 10 سانتیمتر در فولاد  را دارد. از این مدل جهت اسکن خودرو های حمل مسافر, ون ها و اتوبوسها و غیره استفاده می شود.
 این سیستم برای مسافران وسائل نقلیه  و کاربران دستگاه در مقابل اشعه X بصورت ایمن  طراحی شده است و در صورت استفاده صحیح طبق ضوابط  هیچ خطری کاربر و محتویات بیولو ژیکی  وسائل مورد بازرسی  را تهدید نمی کند.

- سیستمهای بازرسی اسکن خودروها با X-Ray  در دو نوع سیار و یا دروازهای برای مشتریان قابل عرضه است. نوع خودروئی آن دارای بازوئی تلسکوپی بوده و براحتی در هر مکانی که لازم باشد مستقر گردیده وبه اسکن خودروها ویا کانتینرها می پردازد . و نوع دروازهای آن از نوع ثابت است در یک مکان ثابت که معمولا محل عبور و مرور دائمی می باشد قرار می گیرد. هر دو نوع سیستم مجهز به کابین با تهویه مطبوع برای اپراتور هستند و اشیا اسکن شده در مانیتور توسط نرم افزار بلافاصله با رنگهای مختلف متمایز می شوند.

مدل دروازه ای این سیستم می تواند به پلاک خوان خودرو ویا به سایر سنسورها مثل RFID و غیره مجهز گردد.

اطلاعات بیشتر

کاتالوگ

محتوای بیشتر در این بخش: « سیستم اسکن X-Ray چمدانی